some_text

“Haydi onların umudu olalım” kampanyasına Gürtuna`dan destek

13 June 2010 -

“Haydi onların umudu olalım” kampanyasına Gürtuna`da destek verdi…

Yeni hayatın Rengi Dergisi ve Işığın Sesi Dergisinin ortaklaşa düzenlediği “Haydi Onların Umudu Olalım” programı eğlenceli geçti. Programa katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Yeni Hayatın Rengi Dergisi imtiyaz sahibi Cemal Doğan`ın isteği üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Özürlüler Merkezinden alınan akülü arabayı Yeni Parti İl Başkanı Yardımcısı Zuhal Çalışkan`a verdi. Gürtuna burada yaptığı kısa konuşmada; engellilerin her zaman yanında olduğunu ve onların düzenlediği her programa katılmaya çalıştığını, hiçbir zaman onları yalnız bırakmayacağını dile getirdi.

Programa katılan bir diğer konuk ise İstanbul Uluslar arası Kardeşlik ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bünyamin Çil`di. Çil`de engellilerin hayatımızdaki öneminden bahsederek program Türk Halk Müziği sanatçısının şarkılarıyla devam etti. Program hatıra fotoğrafı çektirerek son buldu.

Programa; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Ali Müfit Gürtuna, İstanbul Uluslar arası Kardeşlik ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bünyamin Çil, Alemdağ Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Nuri Seyhan, Yönteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Kahraman, Üsküdar Cumhuriyet muhtarı Metin Şahin, engelli vatandaşlar ve halk katıldı.

{\rtf1\ansi\ansicpg1252 {\fonttbl\f0\fnil\fcharset0 ArialMT;} {\colortbl;\red255\green255\blue255;\red51\green51\blue51;\red255\green255\blue255;} \deftab720 \pard\pardeftab720\sl360\partightenfactor0 \f0\fs26 \cf2 \cb3 \expnd0\expndtw0\kerning0 \outl0\strokewidth0 \strokec2 }